Loading...

Arrestohen dy spiunë serbë në Kosovë

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh.

Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Spiunazh”.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Check Also

Drejtori i American Jewish Committee, David Harris: Ja gjërat e përbashkëta midis Shqipërisë dhe Izraelit

David Harris, Drejtori Ekzekutiv i Komitetit Hebreo-Amerikan (American Jewish Committee) ka renditur gjërat e përbashkëta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading...